Ruské raketové systémy S-400 a Pancir sú v Srbsku. V USA sú nahnevaní a zisťujú, ako sa ruské rakety dostali do Belehradu cez územie členských krajín EÚ a NATO.

28. okt. 2019 | Nekomentovaný výber

Belehrad 28. októbra 2019 (HSP/Foto:Screenshot YouTube)   Protivzdušný raketový delostrelecký oddiel S-400 a raketovo-delostrelecká batéria „Pancir-S“ Vzdušno-kozmických síl Ruska boli prepravené do Srbska, kde sa po prvý raz zúčastnia na vojenských cvičeniach „Slovanský štít 2019“ na území cudzieho štátu. „Ruské dopravné letectvo dopravilo protivzdušné komplexy S-400 a „Pancir-S“ na letisko „Plukovníka – pilota  Milenka Pavloviča“ za …

Source: Ruské raketové systémy S-400 a Pancir sú v Srbsku. V USA sú nahnevaní a zisťujú, ako sa ruské rakety dostali do Belehradu cez územie členských krajín EÚ a NATO – Hlavné správy

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.