Spoja sa za konzervatívne hodnoty? OĽaNO a Kresťanská únia prišli s ponukou a vyzvali Hlinu k spolupráci. „Je to falošná výzva,“ reagoval.

25. okt. 2019 | Nekomentovaný výber

Bratislava 25. októbra 2019 (TASR/HSP/Foto:TASR – Michal Svítok, Jakub Kotian, Dano Veselský)   Opozičné hnutie OĽaNO a mimoparlamentná strana Kresťanská únia (KÚ) ponúkli predsedovi mimoparlamentného KDH Alojzovi Hlinovi polovicu miest na spoločnej kandidátke. Hlina by na nej mal tretie miesto. V piatok to povedal líder OĽaNO Igor Matovič a predsedníčka KÚ Anna Záborská “Ponúkame polovičku …

Source: Spoja sa za konzervatívne hodnoty? OĽaNO a Kresťanská únia prišli s ponukou a vyzvali Hlinu k spolupráci. „Je to falošná výzva,“ reagoval – Hlavné správy

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.