Threema: Kočnerove Hlavné správy

24. okt. 2019 | Komentované správy

Martin Hanus z Postoja, niekdajší redaktor Hríbovho .Týždňa sa obul do Hlavných správ. Vo svojom článku v podstate tvrdí, že Kočner financoval toto médium. Treba dodať, že pre toto tvrdenie žiadne jednoznačné dôkazy nemá. Vychádza len z Kočnerovho tvrdenia, ktoré sa malo objaviť v jeho aplikácii Treema. /Pravdivosť tohto tvrdenia, ani jeho kontext nevieme overiť, keďže ku Kočnerovej Treeme majú „záhadne„ prístup len mainstreamové médiá, ktoré jediné majú momentálne patent na jej výklad/.Na jednej strane by sme pánovi Hanusovi a jemu podobným radi pripomenuli, že keď Kočner vyťahoval špinu na mainstreamových novinárov, tak to bol podľa mainstreamu táraj, ktorému sa nedá veriť. Keď sa však Kočner chvastá svojim vplyvom v Hlavných správach, vtedy je pre Hanusa a spol. stelesnením pravdivosti?

Na druhej strane sme však presvedčení o tom, že šéfredaktor Hlavných správ by na tieto tvrdenia určite reagovať mal. Keď nie rovno pre Hnausa, tak pre svojich čitateľov určite, pretože ide o závažné tvrdenia.

Marian Kočner písal Norbertovi Bödörovi, že je od 1. marca 2018 skrytým akcionárom Hlavných správ.

Source: Threema: Kočnerove Hlavné správy

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.