Organizátori zrušili diskusiu s účasťou predstaviteľov viacerých strán. Hlina a Truban odmietli diskutovať s Uhríkom, ten reaguje: Toto je tá ich „pluralita“ názorov! 

23. okt. 2019 | Ľudsko-právna totalita, Nekomentovaný výber, Progresívny rováš

Bratislava 23. októbra 2019 (HSP/Foto:Facebook- Milan Uhrík)   Dňa 29. októbra sa mala konať na pôde Ekonomickej univerzity v Bratislave diskusia lídrov s názvom Európske výzvy a volebné programy politických strán. Hlavnými témami konferencie malo byť starnutie populácie, nahradzovanie ľudskej práce strojmi a klimatické zmeny. Organizátori – Zastúpenie Európskej komisie na Slovensku a Slovenská spoločnosť pre zahraničnú politiku – však …

Source: Organizátori zrušili diskusiu s účasťou predstaviteľov viacerých strán. Hlina a Truban odmietli diskutovať s Uhríkom, ten reaguje: Toto je tá ich „pluralita“ názorov! – Hlavné správy

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.