NR SR reaguje na články denníka SME, ktoré propagovali pedofíliu ako prospešnú pre deti. Čoskoro takáto propagácia možno bude trestným činom.

22. okt. 2019 | Ľudsko-právna totalita, Nekomentovaný výber

Bratislava 22. októbra 2019 (TASR/HSP/Foto: screenshot denník SME)   Podpora a propagácia sexuálnych patologických praktík ako pedofília, zoofília či nekrofília, by mohli byť novým trestným činom. Predpokladá to novela Trestného zákona, ktorú v utorok poslanci Národnej rady (NR) SR posunuli do druhého čítania. Právnu úpravu predložili poslanci z koaličnej SNS “Cieľom predloženého návrhu zákona je …

Source: NR SR reaguje na články denníka SME, ktoré propagovali pedofíliu ako prospešnú pre deti. Čoskoro takáto propagácia možno bude trestným činom – Hlavné správy

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.