Erdogan kritizoval Západ za podporu teroristov v Sýrii.

21. okt. 2019 | 2x overené hoaxy, Dvojité metre, Komentované správy

Keď sa podporovateľ teroristov rozčuľuje nad tým, že niekto iný vraj podporuje teroristov. Toto nevymyslíš – to je proste sultán Erdogan. Sultánovi z Ostrova stability by sme radi pripomenuli, že to boli práve turecké tajné služby, bez ktorých by teroristi z Islamského štátu zrejme nikdy nevznikli. Že to bolo práve Turecko, kto týchto nebezpečných fanatikov zásoboval zbraňami. Bolo to práve Turecko, cez ktorého územie sa prepravovala ropa, ktorú ukradol Islamský štát. Bez peňazí z tejto ropy, by bol vykrvácal. Inými slovami Turecko stálo pri zrode Islamského štátu a robilo všetko pre jeho udržania. A dnes prezident tejto krajiny ide iných obviňovať z podpory terorizmu…

Dokážete si predstaviť, že celý Západ podporoval teroristov a všetci na nás útočili, a to vrátane členov NATO a krajín EÚ,? vyhlásil turecký prezident v Istanbule.

Source: Erdogan kritizoval Západ za podporu teroristov v Sýrii

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.