Gorila sa reinkarnovala v audioverzii a presstitúti majú sviatok | Veci Verejné

17. okt. 2019 | Nekomentovaný výber

Médiá dostali 39-hodinový audiozáznam z Gorily a čo urobili?
Z najnepodstatnejšej časti sa snažia vytvoriť kauzu. George Orwell by bledol závisťou nad tým, čo dokážu predajné opozičné médiá. Truban, Beblavý, Hlina na tlačovke, kde zlyhali všetky médiá. Presstitúti sa odhalili v plnej ohyzdnej nahote. Slovensko nemá médiá, len trápnych propagandistov.
Matovič na vychádzke zo špecializovaného zariadenia v Pezinku zablúdil na tlačovku Smeru. Strašne chcel, aby mu niekto uvalil, ale nepodarilo sa. Jednoznačne tak vyhral titul užitočný idiot prvej triedy. Médiá hlavného prúdu prerážajú aj tie najspodnejšie dná. Ukazuje sa, čo nám hrozí po februári 2020. Matovič, ktorý vždy a s najväčšou ochotou kryl akékoľvek podlosti a špinavosti Dzurindu, Mikloša, a, samozrejme, tým aj Haščáka a ďalších zlodejov, dnes zo seba robí najväčšieho bojovníka proti Pente. Ak niekto pošle zdokumentovaný výrok Matoviča z rokov 2010 – 2012, v ktorom nazýva Dzurindu či Mikloša pravým menom a kde ich vyzýva na odstúpenie, tak sa mu ospravedlním. Inak je to pre mňa najväčší pokrytec v celom vesmíre.

Source: Gorila sa reinkarnovala v audioverzii a presstitúti majú sviatok | Veci Verejné

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.