Novým klipom Elánu sa zaoberá Generálna prokúratúra. A video progresívcov a Beblavého, v ktorom meria samopalmi aj na seniorov?

15. okt. 2019 | Ľudsko-právna totalita, Nekomentovaný výber

Bratislava 15. októbra 2019 (HSP/Foto:Screenshot)   Slovenská hudobná skupina Elán predstavila svoj najnovší videoklip k piesni Bulvárne krysy, za ktorý si  z propagandisticko-dezinformačných médií hlavného prúdu vyslúžila množstvo kritiky. Klipom sa už zaoberá aj Generálna prokuratúra SR. Samopalmi však na ľudí mierili aj liberáli z Progresívneho Slovenska a Spolu Videoklipom skupiny Elán sa začala zaoberať …

Source: Novým klipom Elánu sa zaoberá Generálna prokúratúra. A video progresívcov a Beblavého, v ktorom meria samopalmi aj na seniorov? – Hlavné správy

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.