Najnovšie relácie v archíve

Na panské – 2020-01-26 humoristický týždenník 04/2020

S Paľkom Sralkom, Tónkom z Kešic,… Dominika? Nevedno,… Stále neistá,… Uvidíme,… A možno, zase aaaj,… ešte s niekym z vás, odvážnych, ktorí sa neboja nás prísť navštíviť,… No hlavne – s vami, ktorí počúvajú a poslúchajú,… a čo je najpodstatnejšie a najhlavnejšie – pre vás a o vás,….:-)
Heslo dňa : „ALE SME TO DOBAČOVALI,… ČI DOBAŠOVALI?…“ alebo „PĽUVANEC DO TVÁRE (KS(X)ICHTU) SLOVÁKA“

Česko truchlí za Karla Gotta. Státní smutek provází mši v katedrále.

12. okt 2019 | Nekomentovaný výber

První den víkendu přináší státní smutek a zádušní mši za Karla Gotta. Zpěváka, který zesnul 1. října, uctí pozvané osobnosti v katedrále svatého Víta. Veřejnost může rozloučení s Karlem Gottem sledovat na velkoplošných obrazovkách na III. nádvoří Pražského hradu nebo na Hradčanském náměstí. Přímý přenos ze zádušní mše nabídne od 10:30 také ČT24 a ČT1.

Source: Česko truchlí za Karla Gotta. Státní smutek provází mši v katedrále

Pin It on Pinterest

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.