Vaľký rozruch okolo filmu Unesený štát. Zuzana Piussi čelí atakom, že vo filme dala priestor konšpirátorom a že hovorí o údajných kompromitujúcich materiáloch na Lipšica.

11. okt 2019 | Nekomentovaný výber

Vaľký rozruch okolo filmu Unesený štát. Zuzana Piussi čelí atakom, že vo filme dala priestor konšpirátorom a že hovorí o údajných kompromitujúcich materiáloch na Lipšica. 1 Bratislava 11. októbra 2019 (HSP/Foto:Facebook)   Režisérka Zuzana Piussi tento týždeň rozpútala širokú diskusiu svojím novým dokumentárnym filmom Unesený štát, v ktorom podľa jej slov nehovorí len o vražde Jána Kuciaka a jeho partnerky ale celkovo o súčasnom stave našej spoločnosti, postavení SIS, obchodovaní s citlivými informáciami a o pozadí mainstreamových a alternatívnych médií Piussi pobúrila mainstream …

Source: Vaľký rozruch okolo filmu Unesený štát. Zuzana Piussi čelí atakom, že vo filme dala priestor konšpirátorom a že hovorí o údajných kompromitujúcich materiáloch na Lipšica – Hlavné správy

Najnovšie relácie v archíve

V prvej línii – 2019-12-12

V prvej časti vystúpi predseda ĽSNS Marian Kotleba, ktorý sa vyjadrí k zásahu hasičov v Prešove, v súvislosti v výbuchom plynu v tamojšej bytovke.
V druhej časti privítame šéfredaktora mesačníka Zem a Vek Tibora E. Rostasa, s ktorým a budeme zhovárať nielen o najnovšom vývoji v kauze súvisiacej s jeho obžalobou zo šírenia extrémizmu, ale aj o jeho ďalšom postupe v tejto veci.
Moderuje : Boris Koroni

Episode play icon
V prvej línii – 2019-12-12
Episode play icon
Regióny 24/2019 – 2019-12-12
Episode play icon
Spirituálny kapitál 284 – 2019-12-12 Posledný a osobný súd II.
Episode play icon
Vykopávky 080 – 2019-12-12 78. kolo
Episode play icon
Casus belli 84 – 2019-12-11
Otázka do štúdia
otázka bude odoslaná na adresy: studio@slobodnyvysielac.sk, studio.bb.juh@slobodnyvysielac.sk, cb@slobodnyvysielac.sk
Odoslať

Pin It on Pinterest

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.