Keď nemecká kancelárka Angela Merkelová, ktorá spustila celú aktuálnu migračnú cunami, dohodla s tureckým prezidentom zmluvu o tom, že Turecko si nechá u seba doma utečencov a Európa mu za to bude platiť, boli to práve nezávislé médiá, ktoré túto podlosť odsúdili, pretože bolo jasné, že sultán Erdogan dostal do rúk dar, ktorým môže vydierať Európu. Merkelová sa správa podlo a prehodila povinnosť Európy chrániť vlastné hranice na plecia nevyspytateľného Erdogana. A to len preto, lebo sa bála kadejakých ľudskoprávnych organizácií a politických mimovládok. Bála sa ich reakcie, ak by Európa reálne chránila svoje hranice, pred hordami migrantov. Bála sa toho, že ak by na hraniciach došlo k násiliu, tak ju politické mimovládky a ľudskoprávni aktivisti typu Raketeová zničia. Teda že zničia jej politickú kariéru. A tak horúci zemiak /ktorý sama upiekla/ strčila do rúk tureckému sultánovi a chcela mu zalepiť oči peniazmi. Kritizovali sme to. Pretože nám bolo jasné, že dala Erdoganovi do rúk zbraň, ktorou bude teraz Európu pri každej jednej príležitosti vydierať.  Propagandisticko-dezinformačné médiá hlavného prúdu Merkelovú naopak chválili, ako to pekne vybavila. A ak ju kritizovali, tak jedine za to, že ako sa tým chudákom migrantom bude terazt žiť v Tureckom zajatí.

A napokon pozrite kam to dospelo….

Nemluvte o invazi, nebo k vám pustíme miliony běženců, hrozí Erdogan Evropě 1

Source: Nemluvte o invazi, nebo k vám pustíme miliony běženců, hrozí Erdogan Evropě

Otázka do štúdia
otázka bude odoslaná na adresy: studio@slobodnyvysielac.sk, studio.bb.juh@slobodnyvysielac.sk, cb@slobodnyvysielac.sk
Odoslať

Pin It on Pinterest

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.