Turecko je pripravené, Kurdi sa budú brániť za každú cenu.

8. okt. 2019 | 2x overené hoaxy, Dvojité metre, Komentované správy

Len drobné pripomenutie. Kurdi sú veľkí bojovníci, ktorí sa ako jediní z regiónu reálne postavili so zbraňou v ruke barbarom z Islamského štátu a bili ich hlava nehlava. Američania celý ten čas Kurdov ubezpečovali, že sú ich spojenci a že sa určite dočkajú odmeny za tento svoj boj. A tak sa odmeny dočkali. typicky americkej. Keď došlo na „lámanie chleba„ Američania hodili Kurdov – svojich veľkých spojencov cez palubu a nechali ich napospas Turecku, o ktorom je známe, že vyzbrojovalo bojovníkov Islamského štátu. A Američania? Tým ostali už len veľkohubé reči…

Source: Turecko je pripravené, Kurdi sa budú brániť za každú cenu

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.