Cynicky poznamenajme, že Cynická obluda je cynicky politicky korektná. Matadori Bugár a Sulík podľa nej nevedeli, s kým sa vajatajú – prvý so Smerom a druhý s Kočnerom. A keďže sa títo naivní prostáčikova nevyliahli z vajíčka, tak že vraj majú elektorát za úplných dementov.

Škoda, že Cynická obluda to isté neprehlási aj o čitateľoch SME a Dennika N, ktorí s navijákom zbaštia “nového” politika Beblavého. Ten ešte ako štátny tajomník gorilej vlády že vraj prostučko nič nevedel o pokladníkoch svojej strany a korupcii ministrov v štátnych tendroch nie menšej, pred akou sa snaží po “novom” s vypratým tričkom uchrániť dnes.

Skutočne, správne politicky angažovaný humor, toť jeden z vrcholov cynizmu. Kam sa hrabú diletanti smeráci, také nemajú.

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.