Škola prepustila kresťanského učiteľa, ktorý odmietol oslovovať transgender študentku v jej preferovanom mužskom rode. Bude sa so školou súdiť.

7. okt. 2019 | Ľudsko-právna totalita, Nekomentovaný výber

Richmond 7. októbra 2019 (HSP/the Blaze/Foto:Screenshot)   Nenechá to len tak. Učiteľ prišiel o prácu po tom, čo odmietol oslovovať biologickú ženu, ktorá sa identifikuje ako transgender, zámenami v mužskom rode. Podal preto žalobu na školský obvod za porušenie pracovnej zmluvy a svojich práv vyplývajúcich z ústavy a zákonov štátu Virginia, uvádza lokálna televízia WTVR-TV Prečo ho vlastne prepustili? …

Source: Škola prepustila kresťanského učiteľa, ktorý odmietol oslovovať transgender študentku v jej preferovanom mužskom rode. Bude sa so školou súdiť – Hlavné správy

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.