Jakutský šaman, ktorý chcel vyhnať Putina, je údajne duševne chorý.

4. okt. 2019 | Komentované správy, Progresívne oxymorony

Chlapík išiel vydymiť Putina z Kremľa, lebo Vladimír Vladimírovič je podľa tohto šamana vládca temných síl. Ale nakoniec z toho nič nebolo a chalanisko skončil na psychiatrii. Vyšetrili ho a poslali ho domov. A spustil sa nárek. Amnesty international začala niečo splietať o väzňovi svedomia a slnkom zaliata kaviareň dala do „pľacu„ niečo o tom, že v Rusku sa bežne takto obludne zneužíva psychiatria na umlčiavanie nepohodlných. No ale teraz príde veľká zápletka! Ten chalan čo je šaman má teraz predstúpiť pred súd, ale nemôže. A to preto, lebo ako tvrdia jeho právni zástupcovia – chlapík je tak trochu mimo. Akože je tak trochu blázon. Úplne najčarovnejšia je táto pasáž: „Experti zistili, že šaman Alexander Gabyšev nie je duševne zdravý,“ uviedla prostredníctvom aplikácie Telegram ruská skupina nazývajúca sa GALÉRIA OCHRANY ĽUDSKÝCH PRÁV.“
 
No nič. Jedno musíme priznať. Táto šamanská story nás dosť baví a budeme ju naďalej so záujmom sledovať…:-)

Gabyšev, ktorý sa označuje za šamana, sa v marci vydal na 8000 kilometrov dlhý peší pochod z Jakutska na Sibíri do Moskvy, aby vyhnal ruského prezidenta Vladimira Putina a obnovil vládu ľudu.

Source: Jakutský šaman, ktorý chcel vyhnať Putina, je údajne duševne chorý

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.