Najnovšie relácie v archíve

Na panské – 2020-01-26 humoristický týždenník 04/2020

S Paľkom Sralkom, Tónkom z Kešic,… Dominika? Nevedno,… Stále neistá,… Uvidíme,… A možno, zase aaaj,… ešte s niekym z vás, odvážnych, ktorí sa neboja nás prísť navštíviť,… No hlavne – s vami, ktorí počúvajú a poslúchajú,… a čo je najpodstatnejšie a najhlavnejšie – pre vás a o vás,….:-)
Heslo dňa : „ALE SME TO DOBAČOVALI,… ČI DOBAŠOVALI?…“ alebo „PĽUVANEC DO TVÁRE (KS(X)ICHTU) SLOVÁKA“

Premiér navrhuje dočasnú stopku miliardovým nákupom vojenskej techniky: „Ponechajme to na rozhodnutie budúcej vlády.“

3. okt 2019 | Nekomentovaný výber

Bratislava 3. októbra 2019 (HSP/Foto:TASR-Jaroslav Novák)   Predseda vlády Peter Pellegrini v diskusnej relácii rádia Expres Braňo Závodský Naživo vyhlásil, že podľa neho by sa mali pripravené tendre na nákup novej vojenskej techniky ponechať novej vláde, ktorá zíde z februárových volieb. Ministerstvo obrany v súčasnosti finalizuje niekoľko dôležitých tendrov na nákup vojenskej techniky vrátane obrnených …

Source: Premiér navrhuje dočasnú stopku miliardovým nákupom vojenskej techniky: „Ponechajme to na rozhodnutie budúcej vlády“ – Hlavné správy

Pin It on Pinterest

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.