Najnovšie relácie v archíve

Na panské – 2020-01-26 humoristický týždenník 04/2020

S Paľkom Sralkom, Tónkom z Kešic,… Dominika? Nevedno,… Stále neistá,… Uvidíme,… A možno, zase aaaj,… ešte s niekym z vás, odvážnych, ktorí sa neboja nás prísť navštíviť,… No hlavne – s vami, ktorí počúvajú a poslúchajú,… a čo je najpodstatnejšie a najhlavnejšie – pre vás a o vás,….:-)
Heslo dňa : „ALE SME TO DOBAČOVALI,… ČI DOBAŠOVALI?…“ alebo „PĽUVANEC DO TVÁRE (KS(X)ICHTU) SLOVÁKA“

Zo zákulisia „národnej“ scény: Harabin je s ĽSNS vo vojne, s Mazurekom sa urážajú a obviňujú.

2. okt 2019 | Alternatívne fakty, Komentované správy, Plazivé odnárodňovanie

Pri čítaní podobných článkov v mainstreame, je vždy dobré spomenúť si na facebookový status veľkého Harabino a Kotlebofóba Juraja Smatanu, ktorý tesne pred prezidentskými voľbami chválili kritický prejav Milana Mazureka proti Štefanovi Harabinovi. A to napriek tomu, že ĽSNS nemôže ani len cítiť.  A prečo to robil? Nuž napokon aj sám to priznal, že mu išlo o rozhádanie tejto scény, pretože v opačnom prípade, by bola schopná dať dohromady slušné percentná.

Jedno je isté. S blížiacim sa príchodom parlamentných volieb bude takýchto a podobných článkov pribúdať. Ich úlohou je vnášať spory, nedorozumenia a hádky do tábora, ktorý si hovorí pronárodný. Spolu má totiž tento tábor šancu na úspech. V mainstreame to vedia. A preto vás budú naďalej proti sebe hecovať. Mali by ste na to myslieť a pokiaľ možno, na túto ich taktiku nenaletieť…

 

Ešte pred troma rokmi Harabin Kotlebu bránil. Dnes už zakladateľ strany Vlasť obviňuje ĽSNS z diskreditácie národných myšlienok a Mazureka nazýva posmešne

Source: Zo zákulisia „národnej“ scény: Harabin je s ĽSNS vo vojne, s Mazurekom sa urážajú a obviňujú

Pin It on Pinterest

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.