Gašpar podáva civilnú žalobu na exprezidenta Kisku. Bývalý policajný prezident: Trojmesačné vyšetrovanie spočívalo vo vykonaní jediného úkonu.

1. okt. 2019 | Nekomentovaný výber

Bratislava 1. októbra 2019 (HSP/Foto:SITA-Jana Birošová, Diana Černáková)   Bývalý prezident Policajného zboru SR Tibor Gašpar v pondelok na Facebooku uviedol, že podáva civilnú žalobu a aj ďalšie trestné oznámenie na Andreja Kisku v súvislosti s vyjadreniami o daňovej afére jeho spoločnosti KTAG. Gašpar ešte v marci tohto roka podal na Kisku prvé trestné oznámenie v …

Source: Gašpar podáva civilnú žalobu na exprezidenta Kisku. Bývalý policajný prezident: Trojmesačné vyšetrovanie spočívalo vo vykonaní jediného úkonu – Hlavné správy

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.