Najnovšie relácie v archíve

Na panské – 2020-01-26 humoristický týždenník 04/2020

S Paľkom Sralkom, Tónkom z Kešic,… Dominika? Nevedno,… Stále neistá,… Uvidíme,… A možno, zase aaaj,… ešte s niekym z vás, odvážnych, ktorí sa neboja nás prísť navštíviť,… No hlavne – s vami, ktorí počúvajú a poslúchajú,… a čo je najpodstatnejšie a najhlavnejšie – pre vás a o vás,….:-)
Heslo dňa : „ALE SME TO DOBAČOVALI,… ČI DOBAŠOVALI?…“ alebo „PĽUVANEC DO TVÁRE (KS(X)ICHTU) SLOVÁKA“

Ukrajinský opozičný politik Viktor Medvedčuk: „Po otvorení trhu s pôdou na Ukrajine si ju kúpia výlučne veľké korporácie – v prevažnej väčšine zahraničné“.

29. sep 2019 | Nekomentovaný výber

Kyjev 29. septembra 2019 (HSP/Foto:Screenshot 112 Ukrajina)   Na Ukrajine onedlho vypukne totálny výpredaj pôdy. Médiá a opoziční politici podotýkajú, že nové vedenie krajiny nielen že nič nezmenilo vo vnútornej a zahraničnej politike v porovnaní s obdobím prezidentstva Petra Porošenka, či opakuje jeho chyby a škodlivú politiku, ale v niektorých „bodoch“ ho dokonca aj predbehlo. Pripomínajú, že „čokoládový kráľ“ sa neodvážil zrealizovať …

Source: Ukrajinský opozičný politik Viktor Medvedčuk: „Po otvorení trhu s pôdou na Ukrajine si ju kúpia výlučne veľké korporácie – v prevažnej väčšine zahraničné“ – Hlavné správy

Pin It on Pinterest

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.