Nemecko márne bojuje s detskými svadbami, ich počet stúpa.

27. sep. 2019 | 2 roky k pravde, Ľudsko-právna totalita

Netrpezlivo očakávame, kedy už niekto nahlas povie /napríklad taký denník obhajcov pedofilov s krycím názvom SME by bol na to vhodným médiom/, že ak k sobášu medzi starým chlapom a malým dievčatkom dochádza dobrovoľne, tak predsa tomu nemožno brániť a ľudí takto diskriminovať.

Hoci Nemecko pred dvoma rokmi prijalo zákon, ktorý mal zabrániť manželstvám s deťmi, v krajine odvtedy prebehli stovky detských svadieb. Problémom je nielen správanie nemeckých úradov, ale aj minimum nahlásených prípadov. Deti totiž podľa expertov často považujú nútené manželstvo za normálne. Podľa nového zákona musí mať človek vstupujúci do manželstva minimálne 18 rokov. Sudcovia zároveň získali možnosť […]

Source: Nemecko márne bojuje s detskými svadbami, ich počet stúpa

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.