Zo životného prostredia sa zrazu stala dominantná mediálna téma. Aký háčik v tom je? 

25. sep. 2019 | Zelený ekoterorizmus

Niet pochýb o tom, že planéta má problém, je nivočená spôsobom a tempom, ktorý zákonite v krátkom čase spôsobí globálne katastrofy. Vlastne v mnohých častiach sveta sa to už deje. Uvedomujú si to aj majitelia Zemegule a hľadajú spôsoby, čo s tým urobiť, keďže dokonca ani oni si za svoje peniaze nedokážu kúpiť náhradnú planétu a musia sa tu chudáci nespravodlivo tlačiť spolu s nami ostatnými.

Prvou a základnou ich úlohou je nepriznať sebe ani verejnosti, že na túto situáciu nemá pažravý konzumný kapitalizmus riešenie, a naopak, že sám je hlavným mechanizmom, ktorý koleso katastrofy roztáča čoraz viac, že sám je jednou z hlavných prekážok na ceste k trvalo udržateľnej existencie ľudstva na tejto planéte.

 

Source: Zo životného prostredia sa zrazu stala dominantná mediálna téma. Aký háčik v tom je? – Hlavné správy

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.