Ukradli jste mi dětství, vyčinila emotivně Greta Thunbergová světovým vůdcům.

24. sep. 2019 | 2 roky k pravde, Komentované správy, Súdruhovia nedomysleli, Zelený ekoterorizmus

Pre pána Jána…to je niečo príšerné, čo to dievča predviedlo. Toto je čistá katastrofa. Planéta záchranu potrebuje, ale toto je totálna blamáž.
Ak raz začneme záchranu našej zdevastovanej Zeme myslieť vážne, potom hneď na úvod bude treba poslať milú Grétu späť do školy a hneď ako druhý krok bude treba vyhĺásiť nekompromisnú vojnu kapitalizmu. Práve on totiž v skutočnosti zabíja tento svet. Nekonečné roztáčanie spotreby, míňanie zdrojov, konuzum, hedonizmus…to sú „dieťatká„ kapitalizmu. A Gréta? Tá je žiaľ len nepodarený marketingový produkt tých, ktorí potrebujú tento smrtiaci systém udržať pri živote. V každom prípade je to ale nesmierne smutné, čo tomuto autistickému dieťaťu urobili tí, ktorí ho takto sproste zneužili a zneužívajú dodnes.

Když nezměníme způsob života, riskujeme život samotný. Při zahájení pondělního klimatického summitu v New Yorku to prohlásil generální tajemník OSN António Guterres. Po šéfovi OSN vystoupila i 16letá švédská aktivistka Greta Thunbergová. Světové vůdce ve velmi emotivním projevu zkritizovala za jejich nečinnost, pokud jde o boj se změnami klimatu.

Source: Ukradli jste mi dětství, vyčinila emotivně Greta Thunbergová světovým vůdcům – Novinky.cz

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.