Ombudsmanka k Národnému pochodu za život: Nie je dôvod na sprísňovanie zákona o interrupciách. Prezidentka pochod odignorovala.

23. sep. 2019 | Nekomentovaný výber

Bratislava 23. septembra 2019 (HSP/Foto:TASR-Dano Veselský)   Verejná ochrankyňa práv Mária Patakyová na sociálnej sieti reagovala na hlavnú myšlienku a požiadavku organizátorov a účastníkov Národného pochodu za život, ktorou  je odstránenie diskriminácie nenarodených detí. Prezidentka Zuzana Čaputová, ktorá je na služobnej ceste v New Yorku, sa k pochodu nevyjadrila. Obe však verejne podporili klimaštrajk, ktorý sa konal …

Source: Ombudsmanka k Národnému pochodu za život: Nie je dôvod na sprísňovanie zákona o interrupciách. Prezidentka pochod odignorovala – Hlavné správy

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.