Dvadsaťpäťtisícový dav chcel vlani odvolať premiéra a ten odstúpil. Dvakrát väčší dav teraz chce chrániť nenarodené deti. Čo na to Národná rada? 

23. sep. 2019 | Nekomentovaný výber

Bratislava 23. septembra 2019 (HSP/Foto:Anton Frič)   V parlamente čakajú na svoj osud štyri návrhy zákona, ktoré chcú sprísniť potratovú politiku a chrániť život nenarodených detí. Odvčera majú aj silný mandát od národa – dostali ho od najväčšieho zhromaždenia občanov na Slovensku za posledné roky V Bratislave sa pod názvom Pochod za život konala mohutná …

Source: Dvadsaťpäťtisícový dav chcel vlani odvolať premiéra a ten odstúpil. Dvakrát väčší dav teraz chce chrániť nenarodené deti. Čo na to Národná rada? – Hlavné správy

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.