Úprimne…ľudí takéto videá bavia. Sú také zrozumiteľné, jednoznačné, ľahko pochopiteľné, popritom akože zábavné…
V Progresívnom Slovensku vedia, že takéto videá na ľudí zaberajú a preto ich šíria a budú šíriť ďalej. Lebo im to poradili ich volební marketéri, ktorých úlohou je poznať slabiny ľudskej psychiky a využiť ju v politickom boji. Preto PS bude v takýchto videách pokračovať  Marketingovo to funguje. A o marketing predsa ide, lebo veď…ako povedal progresívny klasik, toho času zakuklený konzervatívec:  Potrebujeme vyhrať voľby, potrebujeme prevziať moc….

Bratislava 21. septembra 2019 (HSP/Foto:Screenshot)   Politický marketing Progresívneho Slovenska prekročil ďalšiu hranicu. Kým doterajšie „videjká“ boli iba trápne, to najnovšie nás už posúva do novej dimenzie. Doterajším motívom predvolebnej propagandy Progresívneho Slovenska bolo, že prinášajú akúsi zmenu, ale nebudú hovoriť akú, lebo sa nechcú hádať ako starí politici. To v preklade znamená- „volič si debil, …

Source: Politický marketing Progresívneho Slovenska prekročil ďalšiu hranicu. Fico vo videu okráda babičku! – Hlavné správy

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.