Vyše 7000 policajtov je v Paríži pripravených čeliť žltým vestám.

21. sep. 2019 | Komentované správy, To je niečo iné...

Zvláštne. Ešte ani len nestihla utíchnuť ozvena Macronoých slov o tom, ako veľmi mu protesty žltých viest pomohli pochopiť bežný plebs, ako veľmi bol od neho vzdialený a teraz už nieje a aha ho…Francúzi si tieto jeho slová očividne vzali k srdcu a chcú mu ďalej pomáhať v chápaní a učení sa a on na nich pošle 7000 tisíc policajtov. V tom bude voľajaká schizofrénia. Tak ak tak veľmi protesty Žltých viest Macronovi pomohli v chápaní súvislostí, prečo to teda nevíta aj naďalej? Veď by mal byť rád, nie? Veď ho tí ľudia v uliciach chcú zase niečomu priučiť, keď už je tak odtrhnutý od reality. No a on sa nakoniec tejto edukácii bráni s policajnými ťažkoodencami. Ten Macron bude asi veľký „fiškáľ„ a huncút ….:-)

Source: Vyše 7000 policajtov je v Paríži pripravených čeliť žltým vestám

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.