Čaputová na Globsecu v New Yorku kritizovala polarizáciu spoločnosti.

21. sep. 2019 | Komentované správy, Svätá Zuzana, To je niečo iné...

Pani Zuzanu, ktorá je už dnes prezidentkou trápi polarizácia spoločnosti. Inými slovami – s obavami sa pozerá na to, ako rastie antipatia medzi „konšpirátormi a slniečkármi„. Pani Zuzane, toho času už prezidentke by sme v tejto súvislosti radi čosi pripomenuli. v čase keď bojovala o kreslo v prezidentskom paláci dostala pozvanie do Slobodného vysielača. Pred prvým kolom a tak isto aj pred druhým. V prvom prípade zaznelo jasné nie…ku vám nie. V rámci druhého pozvania sa už jej štáb ani len neunúval zareagovať na naše pozvanie. A teraz…aby sme si rozumeli. Nie je a nikdy nebolo povinnosťou kohokoľvek a teda ani Zuzany toho času prezidentky prijať pozvanie ku nám. Mala a má právo odmietnuť. Ale potom by bolo fajn, aby si podobné reči o tom ako ju veľmi trápi polarizácia spoločnosti radšej do budúcna odpustila. Pretože to vyznieva dosť pokrytecky.

Source: Čaputová na Globsecu v New Yorku kritizovala polarizáciu spoločnosti

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.