Protesty žltých viest boli „pre mňa veľmi prospešné“, uviedol Macron.

20. sep. 2019 | Dvojité metre, Globálna oligarchia, Komentované správy, Progresívne oxymorony

Francúzsky prezident Macron sa priznal k tomu, že mu protesty Žltých viest veľmi veľmi pomohli. On totiž…podobne ako jeho predchodkyňa Antoinetta /ktorá prišla neskôr o hlavu/ nevedel doteraz o tom, že keď ľudia nemajú na chlieb, tak ich nemôže odbiť tvrdením, že nech teda jedia koláče. On bol doteraz tak vzdialený bežnému ľudu, že akosi nedovidel na ich trápenie. No a práve protesty žltých viest mu otvorili oči a on pochopil, že ten plebs dole sú ľudia, ktorí majú svoje reálne trápenia. Výborne!

Francúzski poddaní by teda na základe tohto blahodárneho účinku protestov na ich hlavu štátu, mohli zvážiť ďalšie kolo protestov. Ak to tak Macronovi pomáha, prečo v tom nepokračovať?

Source: Protesty žltých viest boli „pre mňa veľmi prospešné“, uviedol Macron – Hlavne.sk

Výber z dnešných relácií

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.