Najnovšie relácie v archíve

Na prahu zmien 63 – 2020-01-27 Jakub Karel Berka

Jakub Karel Berka – římskokatolický duchovní, premonstrát.
Jakub Karel Berka si bude v rozhovoru s bývalým policejním prezidentem a předsedou Asociace nezávislých médií Stanislavem Novotným povídat o stavu katolické církve a křesťanství u nás i ve světě, o kulturní roli náboženství v euroamerické civilizaci, o perspektivě křesťanství, ale i o aktuálním významu vlastenectví.

Prezident Zeman by zastavil stíhání Babiše, pokud by nyní bylo obnoveno.

20. sep 2019 | Nekomentovaný výber

Pokud by došlo k obnovení stíhání premiéra Andreje Babiše (ANO) v kauze Čapí hnízdo, prezident Miloš Zeman by využil své ústavní pravomoci a zastavil by ho. Hlava státu to oznámila v rozhovoru na TV Barrandov. Premiérovo stíhání kvůli údajnému dotačnímu podvodu zrušili pražští žalobci minulý týden, jejich rozhodnutí nyní přezkoumá nejvyšší státní zástupce.

Source: Prezident Zeman by zastavil stíhání Babiše, pokud by nyní bylo obnoveno

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.