FOTO: Množstvo Slovákov v uliciach protestuje proti klimatickým zmenám.

20. sep. 2019 | 2 roky k pravde, Alternatívne fakty, Komentované správy

Bojovať za záchranu planéty, ktorá je skutočne v katastrofálnom stave je správna vec. Len ešte správnejšie je zadefinovať si na úvod vinníka tohto aktuálneho stavu. A ak je tým vinníkom, súčasný kapitalistický systém, ktorý ľudí naprogramoval na hedonizmus a spotrebu, ak je vinníkom systém, ktorý žije z neustáleho roztáčania spotreby a míňania zdrojov, potom by tí ľudia v uliciach mali v prvom rade bojovať proti nemu…a ak uspejú, uľaví sa aj planéte. Lenže to bude ťažké, pretože ak by to tí ľudia mysleli s tým bojom vážne, tak média typu DenníkN, SME, Aktuality a spol. /ktoré sú dnes akože na ich strane/ urobia všetko pre to, aby tieto aktivity ľudí zosmiešnili. Pretože pre svoju existenciu potrebujú príjmy z reklamy. Inými slovami….tieto denníky potrebujú aby ste vy ľudia, ktorým ide o dobro planéty…míňali a spotrebovávali ako šialení.

Piatkového klimatického štrajku v Bratislave sa zúčastnili stovky ľudí. Pozrite si, aká tam bola atmosféra.

Source: FOTO: Množstvo Slovákov v uliciach protestuje proti klimatickým zmenám

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.