Óóóóó…to je tak prekrásne ukážková ľútosť, že nejedno progresívne oko neostane suché a nejedno progresívne srdiečko nezaplesá. Kanadský premiér sa po 18-tich rokoch ospravedlnil za to, že si v rámci školského večierka pod názvom Arabské noci, dal na seba „rasistický“ tmavý mejkap. Toľká nehoráznosť!!! Veď každý predsa vie, že Arabi majú bielu pokožku. Takže natierať sa tmavým mejkapom, nie je nič iné ako prejav rasizmu. Kanadský premiér teraz prosí občanov o odpustenie.

My, by sme v tejto súvislosti tiež radi pomohli v boji proti rasizmu a dávame v tejto súvislosti do pozornosti rozprávku pod názvom Traja Veteráni. Páni na obrázku, ktorí sa prezliekli za arabských učencov, majú tiež na tvárach tmavší mejkap. Boli by sme radi, keby novodobí odborníci na rasizmus preverili túto nebezpečnú rozprávku a ak to uznajú za vhodné, aby ju čo najskôr šupli do trezoru.

Americký časopis Time zverejnil čierno-bielu fotografiu vtedy 29-ročného Trudeaua zo školského večierka, kde mal na hlave turban, na sebe habit, pričom na tvári, krku a rukách mal tmavý mejkap.

Source: Kanadský premiér ľutuje, že mal pred 18 rokmi na tvári tmavý mejkap

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.