Irán poprel účasť na útokoch na ropné zariadenia Saudskej Arábie.

18. sep. 2019 | 2 roky k pravde, 2x overené hoaxy, Alternatívne fakty, Dvojité metre, Komentované správy, S entuziazmom k 3. svetovej

Milé deti. Máme nezvratné dôkazy, že to bol Irán. Napríklad komentátor obhajcov pedofilov z denníka s krycím názvom denník SME – Peter Schutz tvrdí, že to nikto iný ako Irán nemohol byť. Iste milé deti uznáte, že tento nezvratný dôkaz ťažko poprieť. Ale ak by ste si predsa len vy konšpirátori nehodní dovolili neveriť, tak vám dávame do pozornosti ešte jeden nezvratný dôkaz. Drony, ktoré použili jemenskí povstalci, boli vyrobené v Iráne. Takže za útokom stojí Irán. Ak by ste si vy konšpirátori nehodní dovolili klásť infantilné otázky typu, že či sú teda aj USA vinné, ak nejaký terorista vraždí s americkou M16-tkou v ruke, tak vedzte, že teraz miešate hrušky s jablkami a to je niečo inéééééé….

Oficiálna nóta zdôrazňuje, že Irán nezohral pri tomto útoku žiadnu úlohu, a odsudzuje tvrdenia Američanov, ktorí hovoria opak, potvrdil pre agentúru IRNA nemenovaný predstaviteľ Teheránu.

Source: Irán poprel účasť na útokoch na ropné zariadenia Saudskej Arábie

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.