Kalavská o opatrení neprijímať nezaočkované deti do škôlok: „Sme povinní chrániť slovenský ľud!“. Odopierate deťom možnosť vzdelávať sa, reaguje SaS.

12. sep. 2019 | Nekomentovaný výber

Bratislava 12. septembra 2019 (TASR/HSP/Foto:SITA-Martin Medňanský)   Návrh zákona, podľa ktorého by do predškolského zariadenia mohlo byť prijaté len zaočkované dieťa, považujú niektorí opoziční poslanci za výbušný, diskusia k nemu je podľa nich vypätá Ministerka zdravotníctva Andrea Kalavská (nominantka Smeru-SD) v diskusii k návrhu novely pripomenula, že opatrením reaguje na obrovský pokles kolektívnej imunity. Podľa …

Source: Kalavská o opatrení neprijímať nezaočkované deti do škôlok: „Sme povinní chrániť slovenský ľud!“. Odopierate deťom možnosť vzdelávať sa, reaguje SaS – Hlavné správy

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.