Spojenci politických mimovládok 4: politici a preberanie moci.

11. sep. 2019 | Komentované správy, Ľudsko-právna totalita, Politické mimovládky - články, Progresívny rováš

AKO ĽUDIA Z POLITICKÝCH „MIMOVLÁDOK“ PREBERAJÚ VLÁDU

Politické mimovládky tvrdia, že sú nestranícke. V skutočnosti ľudia z politických mimovládok – významne financovaných zo zahraničia – mali premiérov 3 vlád, vládli 10 rokov, majú prezidentku, majú najsilnejšiu opozičnú stranu a je im blízka najväčšia občianska iniciatíva Za slušné Slovensko. V článku podrobne rozoberáme prepojenia politických mimovládok na Progresívne Slovensko, Spolu či vlád Mikuláša Dzurindu a Ivety Radičovej. Ukazuje sa tiež, že vlády ľudí z politických mimovládok mali podobné korupčné kauzy ako Fico či Mečiar – od predražených tendrov, cez financovanie schránkovými firmami až po kauzu Gorila. Vyhlásenia o novej, slušnej a transparentnej politike treba preto vnímať so zdravým skepticizmom. (dj)

Po tom, čo korporácie, médiá, zahraničné ambasády a Európska únia dopomôžu utvoriť vhodné prostredie, môžu ľudia z politických mimovládok prevziať vládu.

Source: Spojenci politických mimovládok 4: politici a preberanie moci

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.