Toto Fico nemal robiť. Biháriová (PS) sa pustila do Fica a „ľudí z krčiem“. Bezmocných osadníkov, ktorí sú nútení kradnúť sliepky a zemiaky, politici manipulujú! 

6. sep. 2019 | Nekomentovaný výber

Bratislava 5. septembra 2019 (HSP/Foto: SITA-Marko Erd)   Podpredsedníčka mimoparlamentnej strany Progresívne Slovensko, ktorá sa zaoberá rómskymi komunitami, Irena Biháriová sa našla vo vyjadrení Roberta Fica, ktorý si myslí, že súd, ktorý uznal Mazureka vinným z prečinu hanobenia rasy, bol pod tlakom médií a slniečkarskych mimovládok Robert Fico vo štvrtok doslova povedal: “Predsedovi ĽSNS Kotlebovi môžeme však …

Source: Toto Fico nemal robiť. Biháriová (PS) sa pustila do Fica a „ľudí z krčiem“. Bezmocných osadníkov, ktorí sú nútení kradnúť sliepky a zemiaky, politici manipulujú! – Hlavné správy

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.