Hlina a jeho zápas na kresťansko-demokratickom poli

6. sep. 2019 | Komentované správy

„Rozhodujúci zápas pre zmenu sa udeje na kresťansko-demokratickom poli“, uviedol Hlina na tlačovke v jednom rade s ľuďmi, ktorí nie sú ani kresťanskí a ani demokratickí. Spolu Progresívne Za ľudí razí konzumnú spoločnosť (antikresťanskú) zo zákulisia riadenú zahraničnými oligarchiami (pseudodemokratickú).

 

Pokiaľ im Hlina slúži, dovtedy ho nechajú stáť na tlačovke a budú si ho pestovať. Za prísľub moci. Ale Hlina skôr či neskôr dopadne ako Matovič, Sulík či Bugár. Len čo doslúži a už si vystačia bez neho, progresívne médiá z neho razom urobia exota a nebude sa stačiť čudovať, čo sa deje.
Áno, súhlasíme. Rozhodujúci zápas sa udeje na kresťansko-demokratickom poli. Ako je Hlina verný kresťanským hodnotám, tak aj dopadne.
Obrázok: Brífing PS/Spolu, KDH a Za ľudí k mimoriadnej schôdzi parlamentu, zdroj: Pravda.
Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.