Gól do vlastnej brány: Kvôli „novým politikom“ sa nepodarilo otvoriť schôdzu na odvolanie premiéra. Matovič: Mne sa asi sníva! Cigániková: Začínam sa o nich báť.

6. sep. 2019 | Nekomentovaný výber

Bratislava 6. septembra 2019 AKTULIZOVANÉ (HSP/Foto:TASR-SITA-Branislav Bibel)   Takzvaní “noví politici” – predstavitelia PS/Spolu, KDH a Za ľudí dnes na tlačovej konferencii vyslovili podporu tomu, aby bola vyslovená nedôvera premiérovi Pellegrinimu (Smer-SD) a tým aj celej vláde, avšak ich zástupcovia neboli prítomní v hlasovacej miestnosti, čím sa dnešnú schôdzu na prvýkrát nepodarilo otvoriť. V pléne nebolo …

Source: Gól do vlastnej brány: Kvôli „novým politikom“ sa nepodarilo otvoriť schôdzu na odvolanie premiéra. Matovič: Mne sa asi sníva! Cigániková: Začínam sa o nich báť – Hlavné správy

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.