Odborník na zemědělství říká: Dřív jsme dávali do půdy hnůj a o třetinu méně z ní brali. Dnes nedáváme žádný hnůj, ale bereme o třetinu víc. Půda je zdevastovaná.

5. sep. 2019 | Nekomentovaný výber

Do svého pravidelného pořadu Na prahu změn na Slobodném vysielači si tentokrát bývalý policejní prezident a předseda Asociace nezávislých médií Stanislav Novotný pozval poradce v oblasti zemědělství, životního prostředí, rozvoje venkova, podpory rodinného podnikání a zaměstnanosti na venkově Františka Havláta. Bodrý Moravák pochází ze zemědělské rodiny. Dědeček byl hospodář a obchodník dobytkem a obilím, rodiče též pracovali […]

Source: Odborník na zemědělství říká: Dřív jsme dávali do půdy hnůj a o třetinu méně z ní brali. Dnes nedáváme žádný hnůj, ale bereme o třetinu víc. Půda je zdevastovaná – Časopis Šifra

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.