Weisenbacherov homoinštitút ľudských práv povzbudený odňatím mandátu Mazurekovi žiada generálnu prokuratúru o opakovanie žiadosti na rozpustenie Kotlebovcov.

4. sep. 2019 | Nekomentovaný výber

Bratislava 4. septembra 2019 (SITA/HSP/Foto:Facebook/TASR-Jakub Kotian)   Mimovládna organizácia Inštitút ľudských práv (IĽP) presadzujúca na Slovensku netradičné nové práva pre LGBTI žiada Generálnu prokuratúru SR o zopakovanie žiadosti na rozpustenie Ľudovej strany Naše Slovensko. Fakt, že poslanec Národnej rady SR Milan Mazurek zvolený za túto stranu stratil rozhodnutím Najvyššieho súdu SR mandát v parlamente, organizácia …

Source: Weisenbacherov homoinštitút ľudských práv povzbudený odňatím mandátu Mazurekovi žiada generálnu prokuratúru o opakovanie žiadosti na rozpustenie Kotlebovcov – Hlavné správy

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.