SME manipuluje cez výrok organizátora protestov: Pocítil som, aký je Fico zlý človek

4. sep. 2019 | Komentované správy

Nadpis článku SME hodný novinárskej ceny Nadácie otvorenej spoločnosti. A potom, že prečo sa spoločnosť polarizuje a extrémizuje. Ale inak mainstream podáva len dvakrát overené fakty: Povedal niekto o Ficovi, že je zlý? Povedal. Tak prečo to nedať do nadpisu a na titulku?!
Zato keby sme my takto napísali, aká je Čaputová zlá žena, to by len bolo povyku o šírení nenávisti. Alebo ešte viac, že Čaputová je Sorosove dievča. A nepomohlo by ani konštatovať, že všetko, čo doteraz vo funkcii urobila, je dokonale ako zo Sorosovskej príručky. Jój, to by ešte len bolo…
To u Fica, to je iné. Konštatovať, že Fico je zlý človek, to je také autenticky ľudské. Lebo u Fica napriek tomu, že ho nikto nevyšetruje ani neodsúdil, platí prezumpcia viny. Tomu sa hovorí právny štát.
No schválne, koľko trolov nám vyhodí na oči, že sa zastávame Fica? Načo súdy, načo usvedčenie. My tu progresívne obnovíme právny štát aj bez nich.
Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.