Poľské ministerstvo obrany oznámilo spoluprácu s USA pri modernizácii armády.

4. sep. 2019 | Nekomentovaný výber

Varšava 4. septembra 2019 (TASR/HSP/Foto:SITA/AP-Alik Keplicz)   Poľský minister obrany Mariusz Blaszczak v stredu v rozhovore pre verejnoprávny rozhlas oznámil, že plány na modernizáciu armády zahŕňajú do roku 2026 sumu v prepočte 42,6 miliardy eur a krajina rokuje so Spojenými štátmi v súvislosti s nákupom stíhačiek F-35 Informovala o tom agentúra PAP. Blaszczak obhajoval vzťahy …

Source: Poľské ministerstvo obrany oznámilo spoluprácu s USA pri modernizácii armády – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.