Ukrajinské médiá a analytici: USA nanútili prezidentovi Zelenskému „Sorošove deti“, aby lobovali za záujmy amerického biznisu. 

1. sep. 2019 | Nekomentovaný výber

Kyjev 1. septembra 2019 (HSP/Antifashist/Foto:SITA/AP-Efrem Lukatsky)   Ukrajinské médiá, analytici a opoziční politici prízvukujú, že v štábe nového prezidenta Volodymyra Zelenského je príliš veľa ľudí spojených s americkými spoločnosťami, Demokratickou stranou USA a s iniciátorom mnohých farebných revolúcií a majdanov Georgeom Sorosom. Niektorí priamo poukazujú na to, že USA doslova nanútili prezidentovi Zelenskému „Sorošove deti“, aby lobovali za záujmy amerického …

Source: Ukrajinské médiá a analytici: USA nanútili prezidentovi Zelenskému „Sorošove deti“, aby lobovali za záujmy amerického biznisu – Hlavné správy

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.