Splnil sa sen Donalda Trumpa: Grónsko pričlenili k USA. Zatiaľ neoficiálne.

25. aug. 2019 | Nekomentovaný výber

Washington 25. augusta 2019 (HSP/Foto:SITA/AP-Andrew Harnik)   Členovia Republikánskej strany splnili sen svojho lídra a prezidenta Spojených štátov Donalda Trumpa: pričlenili ostrov Grónsko k USA. Zatiaľ však iba neoficiálne, keď vytvorili „budúcu mapu Spojených štátov“ Spoločný štát USA a Grónska, zvýraznený farbami zástavy Spojených štátov, zobrazili na tričkách, ktoré sa ponúkajú na internetovej stránke Republikánskej strany. Podobný netradičný …

Source: Splnil sa sen Donalda Trumpa: Grónsko pričlenili k USA. Zatiaľ neoficiálne – Hlavné správy

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.