Spojené štáty ukázali, ako rozmiestnili zbrane stredného doletu v Európe už pred mnohými rokmi.…

24. aug. 2019 | Nekomentovaný výber

Spojené štáty ukázali, ako rozmiestnili zbrane stredného doletu v Európe už pred mnohými rokmi. Na videu vidíme, ako sa z mobilnej plošiny odpaľuje raketa Tomahawk. Je to strela s plochou dráhou letu s doletom okolo 1500km. Zariadenie, ktoré umožňuje vypustenie tejto rakety sa nazýva vertikálne odpaľovacie zariadenie Mk.41 VLS (Mark 41 Vertical Launch System) Prečítajte…

Source: Spojené štáty ukázali, ako rozmiestnili zbrane stredného doletu v Európe už pred mnohými rokmi.… – Slobodný Výber

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.