Za ohavný čin sotenia pod vlak, Mohammed Y., z dôvodu duševnej choroby, do väzenia nepôjde.

20. aug. 2019 | Nekomentovaný výber

Viedeň 20. augusta 2019 (HSP/Foto:SITA/AP/The Grand Rapids Press-Cory Morse)   Iračan Mohammed Y., ktorý v máji vo viedenskom metre sotil skladníka Zlatka I. pod vlak, do väzenia nepôjde. Z dôvodu duševnej choroby by mal byť prijatý do psychiatrického ústavu Podozrivý Mohammed Y., ktorý kvôli vojne dokončil vo svojej vlasti iba päť školských tried, emigroval v …

Source: Za ohavný čin sotenia pod vlak, Mohammed Y., z dôvodu duševnej choroby, do väzenia nepôjde – Hlavné správy

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.