Kočnerova Threema: Kotleba mal podržať vládu za to, že ich nezrušia. V senáte bola aj sudkyňa Nora.

19. aug. 2019 | Nekomentovaný výber

Páni a dámy nasaďte si klobúky, príde niečo veľké. Sľuboval nám včera šéfredaktor Aktualít Peter Bárdy. A ráno niečo „veľké„ prišlo. Slovensko, ktoré sa prebúdza do nového dňa zisťuje, že Marian Kotleba podržal Ficovu vládu výmenou za to, že jeho stranu ĽSNS nezrušia. A hádajte kto to celé vybavil??? Neuhádnete. Kočner!!! Marián Kočner. Ten to celé vybavil a poslal do p..če celé Čižnárove podanie. Takže dámy a páni, Slovensko sa dozvedá veľkú vec. Nerozhodol o tom, súd, ale celé to už dopredu vybavil Kočner, ktorý sa s týmto chválil svojej obdivovateľke Zsuzsovej. Kde sú tie časy, keď bol ešte Kočner gauner, chvastúň a manipulátor, ktorému sa nedá veriť ani len nos medzi očami? To bolo ešte vtedy keď vyťahoval špinu na mainstreamových novinárov. Vtedy, keď sme sa dozvedali pikantnosti o tom, kto s kým obcoval a tak podobne. Vtedy boli novinári pobúrení a verejnosti odkazovali, že ide o podlé, klamlivé a manipulátorské praktiky Mariána Kočnera. No a čuduj sa svete…po nejakom tom roku sa karta obracia a z Kočnera sa stáva dôveryhodný zdroj informácií. Páni a dámy, držte si klobúky, lebo ak sa raz dostane Peter Bárdy a Monika Todová k trééme Chucka Norisa, tak sme skončili úúúúplne všetci…

Source: Kočnerova Threema: Kotleba mal podržať vládu za to, že ich nezrušia. V senáte bola aj sudkyňa Nora (#AllForJan)

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.