Nemecký detektív, vyšetrujúci haváriu letu MH17 dal ultimátum medzinárodnej vyšetrovacej skupine v Holandsku a pohrozil, že zverejní pravdu.

18. aug. 2019 | Nekomentovaný výber

Berlín 18. augusta 2019 (HSP/Foto: Facebook)   Spoločný medzinárodný vyšetrovací tím so sídlom v Holandsku tvrdošijne odmieta zohľadniť materiály zhromaždené súkromným detektívom z Nemecka, Josefom Reschom, o zostrelení malajzijského Boeingu nad Donbasom. Nemecké médiá prízvukujú, že materiály Rescha o okolnostiach pádu MH17 môžu totálne zatriasť závermi spoločnej vyšetrovacej skupiny a svetová verejnosť sa po piatich rokoch dozvie …

Source: Nemecký detektív, vyšetrujúci haváriu letu MH17 dal ultimátum medzinárodnej vyšetrovacej skupine v Holandsku a pohrozil, že zverejní pravdu – Hlavné správy

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.