YouTube spravil rázny krok, zmazal archív konšpiračného rádia.

17. aug. 2019 | Nekomentovaný výber

Všimnite si ten prekrásny slovník, tie prekrásne prívlastky, ktoré obsahuje ten nadšený článok . /rádio je napríklad vinné tým, že je vraj proruské a protizápadné – a dnes sa predsa vyžaduje aby ste boli prozápadní a protiruskí/. Človek sa tak akosi nevie ubrániť pocitu, že niečo podobné sme tu už v nedávnej minulosti mali. Nuž ale, netreba sa veľmi diviť. Prichádza len to, pred príchodom čoho dlhodobo varujeme. A bude to pokračovať ďalej, pretože demokracia zomiera a toto sú len viditeľné prejavy tohto stavu. Šírenie nenávistných prejavov sa stalo oficiálnym obvinením, ktoré dokážete kedykoľvek napasovať na nepohodlných. Tento náš status nie je obhajobou práce českého SV, pretože o kvalite jeho vysielania sa dá skutočne diskutovať. Je to apel na tých, ktorí žijú v neochvejnej predstave toho, že naša demokracia prekvitá…

Source: YouTube spravil rázny krok, zmazal archív konšpiračného rádia

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.