Nadácia Slovakia Christiana vyjadruje obavy z infiltrácie užívateľov drog do ústavných funkcií, preto podáva trestné oznámenie v súvislosti drogovou kauzou Michala Trubana.

16. aug. 2019 | Nekomentovaný výber

Bratislava 16. augusta 2019 (HSP/Foto:TASR-Jakub Kotian)   Nadácia Slovakia Christiana dnes podala trestné oznámenie v súvislosti s medializovanou kauzou konzumácie drog predsedom politickej strany Progresívne Slovensko Michalom Trubanom. Ten na sociálnej sieti zverejnil video, v ktorom priznáva užitie drogy LSD, ako aj viacnásobné užitie marihuany Nadácia Slovakia Christiana preto žiada orgány činné v trestnom konaní, aby preverili, či sa …

Source: Nadácia Slovakia Christiana vyjadruje obavy z infiltrácie užívateľov drog do ústavných funkcií, preto podáva trestné oznámenie v súvislosti drogovou kauzou Michala Trubana – Hlavné správy

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.