Buckinghamský palác popiera spoluúčasť kráľovskej rodiny v Epsteinových sexuálnych orgiách.

16. aug. 2019 | Nekomentovaný výber

Londýn 15. augusta 2019 (HSP/The Sun/The Sun/Foto:TASR/AP-Matt Dunham)   Po razii FBI na Epsteinovom súkromnom tzv. „pedofilnom ostrove“ v Karibiku (“paedophile island”) sa na verejnosť prevalil zoznam členov anglosaskej smotánky, ktorej miliardár a sexuálny delikvent Jeffrey Epstein poskytoval neštandardné služby pedofilných radovánok s neplnoletými „sexuálnymi otrokyňami“ Počas policajnej razie FBI zhabala Epsteinov tzv. „malý čierny poznámkový notes“ („little …

Source: Buckinghamský palác popiera spoluúčasť kráľovskej rodiny v Epsteinových sexuálnych orgiách – Hlavné správy

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.